fbpx

Light Stories Media

Poznaj nas

Jeżeli lubicie kolory, subtelność, autentyczne emocje i prawdziwe życiowe historie to idealnie trafiliście!

Light Stories Media to pełne kolorów reportaże ślubne jak i emocjonalne filmy, których atrakcyjność może być wzbogacana efektownymi ujęciami z drona.

Nasze 11 letnie doświadczenie pozwala nam wczuć się w klimat Waszej relacji, poznać Waszą rodzinę i stworzyć dla Was osobistą historię Waszej miłości. Staramy się podejść do każdego indywidualnie, tak aby powstałe fotografie i filmy cieszyły przez długie lata.
Mieszkamy w okolicach Bielska-Białej. Pracujemy w całej Polsce i bardzo chętnie podejmujemy się zleceń zagranicznych.

ponad 0
Zrealizowanych reportaży
0 %
Zadowolonych klientów
0 Lat
Doświadczenia

Dlaczego my?

  • Ponieważ z wielkim zaangażowaniem i pasją oddajemy się w pełni naszej pracy.
  • Nie boimy się wyzwań, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Mamy miłe usposobienie i łatwo nawiązujemy kontakt z Wami i Waszymi gośćmi.
  • Ślub, to wyjątkowa uroczystość i dla nas, więc możecie liczyć na to, że będziemy Wam w tym dniu towarzyszyć elegancko ubrani.
  • Posiadamy w pełni profesjonalny sprzęt, wszystkie niezbędne dokumenty, zezwolenia oraz zapasowe aparaty/ kamery tak na wszelki wypadek.
  • Wasz ślub to Wasze emocje, moc życzeń i wzruszeń dlatego nie zamierzamy Wam w tym przeszkadzać. Pracujemy dyskretnie, tak by wszystko zarejestrować na kartach historii nie tworząc przy tym zbędnych scenariuszy.
  • Przed ślubem spisujemy obustronną umowę, tak, żeby każda ze stron była pewna, co otrzyma w efekcie finalnym współpracy. Jeśli jesteście daleko i nie możemy się spotkać, wówczas dajemy możliwość podpisania umowy elektronicznie.
  • Podczas reportażu zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i wsparcie.
  • Materiał z Waszego ślubu zawsze jest w pełni zabezpieczany poprzez tworzenie kilku backup'ów.
  • Cieszymy się, gdy Wy i Wasi goście nas dobrze wspominacie i polecacie swoim znajomym.

Nasz zespół:

Jesteśmy grupą młodych, kreatywnych szczerze oddanych swojej pasji osób.

Nieustannie inwestujemy w nasz rozwój. Bardzo chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, projektów. Dzięki nim czujemy się szczęśliwi i możemy się realizować.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie fotografii ślubnej i filmu ślubnego oraz nowoczesne zaplecze sprzętowe. To wszystko pozwala nam na wykonanie każdego reportażu ślubnego.

M2

Michał

Fotograf ślubny / Filmowiec
E2

Ewa

Fotograf ślubny

Opinie naszych Par Młodych:

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o wolny termin i oferte
Korzystanie z witryny LightStoriesMedia.com oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Zobacz: Polityka prywatnosci
Akceptuję