fbpx

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna jest wyjątkowa, więc powinna utrwalać wyjątkowe chwile, emocje i wszystko to, co wiąże się z dniem ślubu. Jest cudowną pamiątką nie tylko dla Was jako Młodej Pary, ale też dla Waszej rodziny i znajomych. Dlatego niezwykle istotne jest, aby Wasz fotograf ślubny miał świadomość wagi swojego zadania, a Wasze zdjęcia zostały wykonane w pełni profesjonalnie.

Profesjonalne podejście do każdego zlecenia oznacza, że nasza praca zaczyna się na długo jeszcze przed ceremonią.

Pierwszym krokiem w tym kierunku jest efektywna i jasna komunikacja już podczas pierwszego spotkania, gdzie poznajemy Wasze oczekiwania, obawy, nadzieje i marzenia o Waszym ślubie. Staramy się Wam możliwie jak najwięcej doradzić i opisać dokładnie nasz styl pracy oraz przedstawić Wam efekty naszej pracy.

fotograf ślubny śląsk

Co możemy dla Was zrobić:

Reportaż ślubny

Naszym najważniejszym zadaniem w dniu Waszego ślubu jest opisanie zdjęciami Waszej historii ślubnej pełnej piękna, emocji oraz kolorów.

Potrafimy być niezauważalnymi obserwatorami wydarzeń podczas Waszego ślubu, a nasze wieloletnie doświadczenie w fotografii pomaga nam w uchwyceniu wszystkiego co jest dla Was ważne.

W reportażu ślubnym, który dla Was wykonamy znajdziecie ujęcia reportażowe, zdjęcia detali oraz portrety z najbliższą rodziną. Nie zabraknie również ujęć artystycznych, które uwielbiamy.

Podczas naszej pracy nie reżyserujemy wydarzeń. To sprawia, że zdjęcia, które otrzymacie będą naturalne i w ciekawy sposób pokażą przebieg Waszego ślubu.

Plener ślubny

W plenerze lubimy puścić wodzę fantazji. To czas, kiedy możemy przenieść Was w bajkowy świat naszych fotografii.

Sesja plenerowa może odbyć się w dniu ślubu lub innym wybranym przez Was dniu.

Podczas takiej sesji niczego Wam nie narzucamy, a Wy dobrze się bawicie. To powoduje, że Wasze zdjęcia z pleneru ślubnego są pełne uczuć i naturalności.

Marzysz o sesji ślubnej w górach, nad morzem albo za granicą? Nie ma problemu!
Na plener ślubny pojedziemy z Wami w każde miejsce.

Sesja narzeczeńska

Okres narzeczeństwa jest pięknym czasem dla każdej pary, który warto utrwalić na zdjęciach.

Sesja narzeczeńska to również dobry moment na poznanie się z fotografem ślubnym i pozbycie się stresu związanego z pozowaniem przed obiektywem.

Pary, które skorzystały z sesji narzeczeńskiej, w dniu swojego ślubu czuły się swobodnie przed naszymi obiektywami, a nasza obecność dla nich nie była krępująca.

Dodatkowo zdjęcia z sesji narzeczeńskiej będziecie mogli wykorzystać np. do zaproszeń ślubnych lub jako prezent dla rodziców.
albumy_slubne

fotoalbumy

Fotoalbum ślubny jest zwieńczeniem zdjęć ślubnych. Pozwala w krótkim czasie wrócić do Waszego dnia ślubu. Przeglądając kolejne karty albumu poczujecie znowu emocje, które Wam towarzyszyły w dniu ślubu.

Oprawa z ecoskóry oraz gama dodatków pozwoli stworzyć album, który będzie eksluzywną pamiątką dla Was i Waszej rodziny.

Macie wpływ na to jak finalnie będzie album wyglądał. Przed wydrukiem zawsze otrzymacie projekt albumu do akceptacji.
galeria_dla_gosci

galeria dla waszych gości

Niezależnie od wybranego przez Was pakietu otrzymacie galerię www z Waszymi zdjęciami. Wasi goście będą mogli zobaczyć Wasz reportaż ślubny logując się na stronie.

Każda galeria ze zdjęciami jest zabezpieczona hasłem, dzięki temu macie pewność, że zdjęcia są odpowiednio zabezpieczone.

Dodatkowo za pomocą galerii Wasi goście mogą w prosty sposób kupić wydruki zdjęć w wybranych przez nich formatach.
zdjęcia_slubne

wydruki

Wykonane przez nas zdjęcia ślubne mogą zostać wydrukowane w formie odbitek w dowolnych formatach.

Wysokiej jakości odbitki będą wspaniałą pamiątką dla Was i całej rodziny.

Zdjęcia mogą zostać opakowane w eleganckie pudełko z ecoskóry z personalizowanym grawerem. W takiej formie będą również idealnym prezentem dla Waszych bliskich.

PozNajcie nasze zdjęcia:

Zachęcamy Was do obejrzenia kliku wybranych historii ślubnych oraz plenerów ślubnych. Zapraszamy Was do naszego świata pełnego emocji oraz kolorów. Zobaczcie jak realizujemy zdjęcia ślubne i poznajcie bliżej nasz styl. 

sesja_w_klasztorze_lightstoriesmedia.015

Aneta & Jacek – plener ślubny w klasztorze Na sesję ślubną Anety i Jacka wybraliśmy się do jednego z najbardziej tajemniczych i intrygujących w Polsce miejsc –…

Czytaj dalej

plener_w_lesie_lightstoriesmedia_014

Patrycja & Paweł – plener ślubny Patrycja i Paweł to wyjątkowo pogodna para. Podczas sesji ślubnej emanowała z ich twarzy taka radość i ciepło, że rześka pogoda…

Czytaj dalej

sesja_rustykalna_lightstoriesmedia_026

Katarzyna & Jacek – Rustykalna sesja ślubna Skąd pomysł na sesję rustykalną? Zwrot ku naturze, prostocie i tęsknotę do sielskiej atmosfery obserwujemy już od dłuższego czasu w…

Czytaj dalej

plener_na_pustyni_lightstoriesmedia_11

Patrycja & Dawid – plener ślubny na pustyni Lubimy niebanalne sesje, zwiewność, romantyzm i delikatność, dlatego sesja na pustyni już od dłuższego czasu chodziła nam po głowie.…

Czytaj dalej

Skrót z reportażu ślubnego w Dworku Broniszówka 99

Natalia & Mateusz – reportaż ślubny Ślub w klimacie glamour – uwielbiamy takie wesela! Takie było wesele zakochanej w sobie po uszy pary – Natalii i Mateusza. …

Czytaj dalej

Plener ślubny na zamku w Mosznej 37

Joanna & Dawid – plener ślubny na zamku w mosznej Na sesję ślubną Joanny i Dawida wybraliśmy się do jednego z najbardziej znanych obiektów zabytkowych w Polsce…

Czytaj dalej

plener_nad_jeziorem_lightstoriesmedia_02

Natalia & Jakub – plener ślubny nad jeziorem Sesja ślubna tej fantastycznej pary bardzo długo odwlekała się nam w czasie ze względu na poważną kontuzję nogi Jakuba. …

Czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o wolny termin i oferte
Korzystanie z witryny LightStoriesMedia.com oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Zobacz: Polityka prywatnosci
Akceptuję