fotografia noworodkowa bielsko

Fotografia rodzinna

Dziecko dla każdego rodzica jest największym skarbem. W chwili narodzin naszego maluszka chcemy się pochwalić całemu światu, jak bardzo jesteśmy dumni i szczęśliwi będąc rodzicami. Zdjęcia dziecięce i rodzinne stają się wspaniałą pamiątką na długie lata.

Dlatego na podstawie własnych doświadczeń chcemy Wam pomóc w utrwalaniu tych pięknych intymnych chwil w sesjach:
- ciążowych
- noworodkowych
- dziecięcych
- rodzinnych
- reportażach z chrzcin, roczku, urodzin

Wystarczy, że umówimy się na wspólny dogodny termin, miejsce, godzinę realizacji sesji i działamy, utrwalając wszystko to, co najpiękniejsze w naszych dzieciach.
Dzieci są pełne magii i są najbardziej spontanicznymi osobami na świecie - przez co fascynują nas i inspirują.


Nigdy nie narzucamy czegoś, czego nie akceptujecie, pracujemy dyskretnie i z wyczuciem. 
Sesję możemy zrealizować w naszym mini- studiu, w Waszym domu lub plenerze.

Sesja w naszej siedzibie - my dbamy o atmosferę, ciepłe otoczenie i o wszystko o czym fotograf powinien pamiętać

Sesja w Waszym domu - pamiętajcie o przygotowaniu pokoju, w którym będzie odbywała się sesja - prosimy o wybranie najbardziej przestronnego w domu oraz zadbanie o temperaturę otoczenia, by maluszkowi nie było zimno podczas sesji

Sesja w plenerze - proponujemy ją realizować wtedy, gdy temperatura na podwórku wynosi ponad 15 stopni i otoczenie jest miłe dla oka - wiosna/ lato / jesień

fotografia ciążowa bielsko

Fotografia ciążowa

Ciążowe krągłości to bardzo wdzięczny temat fotograficzny. Nie ma piękniejszego etapu życia każdej kobiety niż okres ciąży.

Wszystkie przyszłe mamusie żyją wtedy podwójnym życiem, czują, że noszą w sobie swoje najukochańsze maleństwo. Jest to czas w którym kobieta zwraca szczególną uwagę na najmniejsze elementy swojego życia.

Dziewięć miesięcy ukrytego życia Waszego syna lub córki to szczególny czas wyczekiwania, snucia planów, magazynowania energii - idealny czas na to, by robić rzeczy wyjątkowe - by pozwolić się sfotografować.

Sesje ciążowe emanują miłością rodziców i w pełni obrazują stan błogosławiony kobiety. Warto ten czas zatrzymać na zdjęciach, by w przyszłości, gdy maluch już urośnie - wrócić z nostalgią do dnia kiedy jeszcze spał pod naszym sercem.

Najlepszym terminem do sesji ciążowej jest okres od drugiej połowy 6 miesiąca do maksymalnie 8 miesiąca ciąży.

Fotografia noworodkowa

Fotografia noworodkowa jest niezwykła i zdecydowanie bardziej wymagająca od sesji dziecięcej.
Wyjątkowy czas kruchości i delikatności naszych dzieci bardzo szybko przemija, dlatego tego typu sesja może zaistnieć tylko przez krótki czas - pierwsze tygodnie życia malutkiego człowieka: max do 14 dnia. 
Sesje powyżej wskazanych dni są nieco trudniejsze i wymagają więcej cierpliwości i zaangażowania zarówno rodziców jak i fotografa. Maleństwo zdecydowanie mniej śpi i jest zainteresowane światem. Wyciszenie naszego modela trwa wtedy dużo dłużej niż u noworodka. Jednak gdy połączymy Wasz entuzjazm, cierpliwość i nasze doświadczenie oraz będziemy mieli troszkę szczęścia, wówczas zrobimy cudowne ujęcia z otwartymi, przecudownymi oczkami i uśmiechniętymi buźkami Waszych pociech:) Takie sesje warto połączyć z sesją rodzinną.

Celem takich sesji jest uchwycenie piękna i wyjątkowości maleńkiego cudu i wymaga starannych przygotowań. Dlatego przed sesją rozmawiamy i planujemy odpowiednią porę. Najlepiej, gdy maluch śpi lub/i jest w dobrym humorze. Podczas sesji staramy się uchwycić piękno malutkiego ciałka i relacje z najbliższymi. 
Sesja trwa około 2 godzin, w zależności od współpracy maleńkiego modela w ciepłej, rodzinnej atmosferze (w tym czasie maluch ma też czas na przytulanie do mamusi, przerwy na jedzenie, odpoczynek i zmianę pieluszki; samo fotografowanie wbrew pozorom trwa najkrócej;) ). Rodzice oczywiście są cały czas wiernymi obserwatorami sesji.

fotografia dziecięca bielsko kęty

W dniu sesji mamusia karmi maluszka przed samą sesją, następnie go wycisza i usypia - a resztę zostawiamy fotografowi:) Nie zapominamy o tym, aby wziąć na sesję dodatkową buteleczkę z mlekiem (jeśli mama nie karmi piersią).
Ważne aby maluszek przed sesją nie był po szczepieniu (zachować co najmniej 3 dni odstępu od tego wydarzenia) oraz żeby nie był chory -> nie ma sensu męczyć maluszka w tych dniach - lepiej przesunąć termin sesji na inny.

fotografia dziecięca żywiec

Fotografia dziecięca

Sesja dziecięca w kalendarzu sprawia, że idziemy uśmiechnięci do pracy. Dzieci też nas lubią - tak się dobrze składa;) 
Czasem wymaga to od nas nie lada sztuczek, sporego wysiłku pedagogicznego i wyobraźni, ale i tak, jak wszystkim wiadomo, dzieciaki to świetne modele. 


Mamy swoich wiernych modeli, którzy traktują nas całkiem po przyjacielsku, a do tego darzą zaufaniem takim, że bez problemu wprowadzają w czyn nasze pomysły.
 Jeżeli pragniecie zachować unikalne chwile swoich pociech i mieć pamiątkę na całe życie to wybór naszych usług jest idealnym rozwiązaniem.

Kochani Rodzice pamiętajcie o tym by nasz model był zdrowy, najedzony i miał przy sobie coś do picia i swojego ukochanego przytulaczka, by czuł się bezpiecznie. Oczywiście rodzice są cały czas wiernymi obserwatorami sesji.

Po realizacji sesji zdjęciowej:

Wszystkie Wasze zdjęcia poddane będą starannej obróbce, retuszowi i stylizacji, będą niekodowane i gotowe do wydruków we wszystkich zakładach fotograficznych.

Wszystkie przygotowane dla Was zdjęcia z sesji umieszczamy na serwerze, na którym można wybrać sobie te zdjęcia, które przypadną Wam do gustu i w ilości która Was satysfakcjonuje. Link do serwera ze zdjęciami otrzymacie na adres e-mail.

Wybrane przez Was zdjęcia mogą być Wam przekazane:
- elektronicznie, poprzez serwer internetowy
- na zwykłej płycie DVD
- na pendrive
- na specjalnie dedykowanych/ indywidualnych nadrukowanych płytach i etui/pudełkach

Dodatkowo można zamówić:
- fotoalbumiki,
- fotokalendarze,
- fotobrazy na płótnie
- wydrukowane zdjęcia w różnych formatach

Jeżeli podoba Ci się to co robimy – zapraszamy na sesję!

Aby poznać szczegóły naszej oferty skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy termin sesji zdjęciowej, jej przebieg oraz miejsce.