Fotografia portretowa

Naszą ofertę kierujemy do osób chcących spróbować swoich sił w roli modela/ki, lub po prostu chcą sobie zrobić pamiątkę na całe życie.

Co oferujemy:

Fotografia portretowa to fotografia z Tobą w roli głównej. Staramy się, aby tego rodzaju zdjęcia ukazywały wyjątkowe piękno i emocje, które kryje każdy z nas.

Z chęcią wykonamy dla Ciebie klasyczne pamiątkowe zdjęcia, jak i możemy zrealizować każdy inny, nawet najbardziej szalony pomysł - jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Twoje zadanie na sesji polega na tym, że masz świetnie się bawić - my zadbamy o resztę.

Nigdy nie narzucamy czegoś, czego nie będziesz akceptować, pracujemy dyskretnie i z wyczuciem.

Makijaż do sesji możesz wykonać sama, lub możesz skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki, fryzjerki. Sesję możemy zrealizować niemal wszędzie.

Co możecie otrzymać:

Podczas sesji powstaje wiele zdjęć. Ich ilość jest uzgadniana na początku przed sesją. Wybrane zdjęcia są poddawane retuszowi oraz obróbce w programie graficznym. Zdjęcia możecie otrzymać w formie plików .jpg nagranych na płytę DVD, wydruków, kalendarza, obrazu na płótnie itd.

Ile to kosztuje?

Cena sesji uzależniona jest od wielu czynników takich jak:
- rodzaj sesji (plenerowa, w studio itd.), 
- w jaki sposób przekażemy zdjęcia ( wydruk, DVD, fotoalbum itd.),
- czy w sesji będzie brać udział fryzjer, wizażystka itd.

Jeżeli podoba Ci się to co robimy – zapraszamy na sesję!

Aby poznać szczegóły naszej oferty skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy termin sesji zdjęciowej, jej przebieg oraz miejsce.