Kilka słów o nas...

Cześć, nazywamy się Ewa i Michał – razem tworzymy markę Light Stories Media. Cieszymy się, że zajrzeliście na naszą stronę, a nasze prace zainspirowały Was do poznania naszych skromnych osobowości;) 
Tworzymy duet nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym, dzięki temu porozumiewamy się niemal bez słów i tworzymy zgrany zespół.
Fotografia i filmowanie to dla nas coś więcej niż tylko zdjęcia w albumie i film na nośniku elektronicznym, to nasz zawód i pasja, którą kochamy i dzięki niej potrafimy zatrzymać wyjątkowe chwile zarówno dla siebie jak i naszych Klientów. 
Mieszkamy w okolicach Bielska-Białej. Pracujemy w całej Polsce, jak również chętnie podejmujemy się zleceń zagranicznych.

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych.
Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, bo to dzięki Wam i Waszym poleceniom istniejemy i możemy rozwijać się dalej tworząc wyjątkowe obrazy dla Was i Waszych pokoleń.
Szczególnie dbamy o to, by nasze realizacje były profesjonalne, wykonane na możliwie najwyższym poziomie, a ich oglądanie sprawiało przyjemność wszystkim oglądającym.


Pragniemy by nasza oferta była dla Was zrozumiała i przejrzysta a przy tym dopasowana do Waszych oczekiwań - to dla nas priorytet, dlatego zawsze zachęcamy do wspólnego spotkania, na którym oprócz serwowania aromatycznej kawy, omawiamy po kolei całą ofertę, dodatki, przedstawiamy nasze produkty w postaci, zdjęć, filmów, albumów, wydruków, nośników elektronicznych. fotoobrazów itp., a wszystko po to, żebyście byli pewni swojego wyboru. Bo wspaniała pamiątka = owocna współpraca!

Wyznajemy tzw. zasadę "czarno na białym". Wszystko musi być jasne, przejrzyste i zapisane w obustronnej umowie, tak żeby każda ze stron była pewna tego, czego się może spodziewać w etapie końcowym naszej współpracy.

Jeśli podobają się Wam nasze realizacje i odpowiada Wam nasz styl pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez wiadomość bezpośrednią na mail lub Facebook lub też za pośrednictwem wygodnego formularza kontaktowego.
Zadbaj o siebie! Niech Twój wizerunek będzie przedstawiony profesjonalnie!
Do zobaczenia!
Ewa i Michał