Oferta filmu ślubnego

Film ślubny w nowoczesnym wydaniu!
Tak! Robimy to inaczej! - U nas nie znajdziecie nudnego dłuuugiego filmu, który po kilku minutach przewijacie dalej i dalej... Lubimy klasykę, ale filmy u nas po prostu muszą być ciekawe, pełne magii i uroku, które w swoim krótkim czasie pokażą wszystko to, co najpiękniejsze i istotne. Mamy przeświadczenie, że o jakości filmu nie świadczy jego metraż, lecz siła przekazu.

Opis naszego filmu to: alternatywnie i niestandardowo, ale z Wami w roli głównej! Podejście to inspiruje nas, by z zaangażowaniem i pasją tworzyć filmy ślubne inne niż wszystkie, które zasieją w Waszych sercach nutkę nostalgii, a Wasi goście zapamiętają go na długi czas. Można wracać do niego w wolnej chwili – tuż przed pracą, w podróży, między codziennymi zajęciami, na spontanicznych seansach we dwoje, w samotności lub w wesołym gronie przyjaciół.

Zależy nam, by zachować w naszych filmach autentyczne emocje. Wiemy, że każda Młoda Para ma własny charakter, a każda ceremonia unikalny klimat. Dlatego przebywając obok Was i Waszych najbliższych obserwujemy Waszą radość, atmosferę i staramy się to odzwierciedlić.

Ofertę Light Stories Media kierujemy do otwartych i wymagających osób, które od reportażu ślubnego oczekują czegoś więcej niż tradycyjnego zapisu wydarzeń.

Według nas nie ma jednej uniwersalnej recepty na film ślubny. Nie istnieją sztywne zasady i gotowe szablony, dlatego jeszcze przed Waszym ślubem poznajemy Was i Wasze oczekiwania, by w etapie końcowym oddać Wam materiał, który będzie cieszył Wasze oczy do końca życia.

Aktualne pakiety

Film Basic

Czas pracy operatora:

Ceremonia USC / Kościół

Zabawa weselna na sali (max 3 godziny)


Długość filmu:

teledysk ślubny ok. 3 minut
Film Standard

Czas pracy operatora:

Przygotowania / Błogosławieństwo

Ceremonia USC / Kościół

Zabawa weselna na sali do oczepin (max do godz. 1:00)


Długość filmu:

ok. 15 - 25 minut  (forma teledyskowa) Opcje dodatkowe:

PODZIEKOWANIA DLA RODZICÓW

Pomysł na prezent dla rodziców oraz wspaniała pamiątka na lata.

Film w formie krótkiego teledysku, który zachwyci oraz wzruszy Waszych rodziców oraz gości.

PLENER ŚLUBNY

Wykonany w innym dniu, może być w Polsce lub za granicą.

Wykonany materiał zostanie zmontowany w osobny teledysk oraz wpleciony w film z wesela.

FILM Z POPRAWIN

Jeżeli zależy Wam na pamiątce również z drugiego dnia wesela - proponujemy reportaż z poprawin, w formie teledyskowej trwającej ok. 10-15 minut.

FILMOWANIE DRONEM

Wasz film może zostać wzbogacony o zapierające dech w piersiach ujęcia z powietrza.

Więcej informacji na temat filmu z drona znajdziecie TUTAJ

Jeżeli oprócz filmu ślubnego szukacie również fotografa ślubnego - świetnie się składa - skorzystajcie również z naszej oferty fotografii ślubnej. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ .