Pomagamy w tworzeniu profesjonalnego obrazu Państwa firmy. Dzięki zbudowaniu pozytywnego wizerunku w internecie przy pomocy filmu i zdjęć mogą Państwo zwiększyć liczbę klientów oraz obroty ze sprzedaży. Obecnie większość klientów chcąc kupić dany produkt szuka go w internecie. Sposób w jaki zostanie mu przedstawiony ma wpływ na decyzję zakupową jaką klient dokona.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy w zakresie naszych usług fotografii i filmu dla biznesu.

Jak zamówić usługę:

Wycena usługi

Po pierwszym kontakcie analizujemy Państwa potrzeby, przygotowujemy indywidualną propozycję dotyczącą filmu lub sesji fotograficznej oraz przedstawiamy ofertę cenową. Po akceptacji oferty, ustalamy termin wykonania usługi, podpisujemy umowę i rozpoczynamy przygotowania do realizacji.

Realizacja usługi

Na podstawie wcześniejszych ustaleń przystępujemy do realizacji filmu lub zdjęć. Dysponujemy własnym profesjonalnym sprzętem fotograficznym i filmowym. Współpracujemy z doświadczonymi wizażystami, stylistami i fryzjerami.

Przekazanie gotowego filmu/zdjęć

Gotowy zmontowany film lub obrobione graficznie zdjęcia przekażemy za pośrednictwem serwera. Możemy również film lub zdjęcia umieścić bezpośrednio na Państwa stronie www, serwisach takich jak Youtube, Vimeo lub w dowolnym wskazanym przez Państwa miejscu.